Chtěli byste se se mnou učit anglicky?

Shani

Zdravím Vás!

Jmenuju se Shani. Jsem lektorka angličtiny v Praze.

Můj příběh

Celý život jsem žila v Kalifornii. V roce 2013 jsem se přestěhovala do Prahy a začala jsem učit angličtinu. Plánuju tu zůstat ještě několik let.

Reference

Shani k nám do Giramonda nastoupila v roce 2013 a za tu dobu máme z jejích kurzů jen samá kladná hodnocení. Studenti na jejích hodinách oceňují zejména kreativitu a pestrost, kterou do výuky vnáší, nemluvě o přátelské povaze, díky níž dokáže v hodinách snadno navodit příjemnou atmosféru. Shani se dokáže snadno přizpůsobit požadavkům jakéhokoliv kurzu a ráda si na hodinu připravuje i své vlastní materiály, což z jejích hodin dělá oblíbená setkání, na která se studenti vždy těší.

Radka Malá

Radka Malá

Čeho si na Shani jako ředitelka školy obzvláště cením, je její zájem o neustálý rozvoj lektorských dovedností, spolehlivost, pečlivost a schopnost pracovat samostatně. Shani je lektorka, které na studentech a jejich pokroku skutečně záleží. Žádného jiného lektora bych nemohla doporučit s větší radostí.’

Radka Malá, ředitelka jazykové školy Giramondo

(Více referencí dole)

Máte zájem?
Napište mi!

Nemluvíte anglicky?
Nebojte se! Můžete mi napsat v češtině.

Ceník

Individuální lekce:
500 kč / 60 min.
700 kč / 90 min.

Proč jsem si vybrala Prahu?

Přivedly mě k tomu 3 hlavní důvody:

  1. Historie rodiny. Moje prarodiče byli z Polska, z Německa, z Rakouska a ze Slovenska.
  2. Krása. Byla jsem okouzlena pražskou architekturou, uměním a místní atmosférou.
  3. Dobré načasování. Věděla jsem, že ted’ nastala ta nejideálnější doba na cestování po celém světě a objevování nových míst.

Proč miluju učení angličtiny?

Je to jednoduché: miluju angličtinu a miluju lidi.

Pro mě – jako spisovatelku, je jazyk extrémně důležitý. Samozřejmě, že se cítím nejvíc bezpečně při komunikaci v mém rodném jazyce. Pro mě – jako antropologisktku, je kultura vášní. Být lektorkou angličtiny mi umožňuje pokračovat mou cestu  – zůstat ve spojení s rodnou angličtinou a zároveň se seznamovat blíže s českou kulturou.

Učení angličtiny se pro mě stalo přirozeností. Můj tatínek, prarodiče a rozšířená rodina nejsou rodilí mluvčí. Pamatuju si, že už od svého dětství jsem svého tatínka a prarodiče učila. Jak vyslovovat určitá slova správně. Měla jsem tak mnoho zkušenosti s učením angličtiny dávno před tím, než jsem se stala profesionální lektorkou.

Moje metodika – Co očekávat v mých hodinách?

Učím všechny jazykové úrovně, od úplných začátečníků po pokročilé. Nicméně se zaměřuju na začátečníky. Společně se svými studenty vytvářím ideální studijní plán podle jejich individuálních potřeb.

Největší výzva, které moji studenti čelí, je získání sebevědomí v konverzaci. Český a anglický jazyk mají absolutně rozdílné kořeny, proto se učení některých gramatických pravidel může stát noční můrou. Z tohoto důvodu na hodinách vytvářím bezpečné a přátelské prostředí, ve kterém se studenti cítí pohodlně a uvolněně, a mohou se tak vyjadřovat bez jakýchkoli zábran.

Knihy a materiály

K dispozici je mnoho učebnic angličtiny, osobně preferuju tyto:

Více informací

Učit se cizí jazyk je velmi těžké. Po mnoha letech mluvení jako dospělý se musíte stát znovu dítětem. Musíte mít hodně trpělivosti, tvrdě pracovat a nesmíte zapomenout, že nejdůležitější je čas.

Speciální výzva pro mé české studenty: Je těžké udržet si určitou úroveň angličtiny, když ji nepoužíváte každý den.

Jsem tu, abych vás dovedla na místo, kde chcete být. Pokud jste připraveni udělat závazek, budu vás motivovat a neustále vyzývat. Chcete si „jen“ udržet stávající jazykovou úroveň? Poskytnu vám zajímavé konverzační materiály a přátelskou atmosféru. Se mnou se nebudete bát mluvit.

Vím, jak těžké je mluvit v cizím jazyce, protož se teď učím česky!

Další reference

Romana Treybalová

Romana Treybalová

Shani je úžasný člověk, který mne obohacuje nejen na poli zlepšování anglického jazyka, ale i jako velice inteligentní, citlivá a vnímavá dívka s podobným pohledem na život. Díky, Shani, miluji naše hodiny angličtiny!

–Romana Treybalová, Zahradní architektka

Užívám si lekce se Shani, protože ona je velmi příjemný, pozitivní a trpělivý člověk. Rozdíl mezi lekcemi od Shani a mými minulými lektory je obecně v atmosféře, která je velmi přátelská a milá.’

–Jakub Jeřábek, Vedoucí projektu

Advertisements